Kurumsal

BİZİ TANIYIN

1982 Yılında ticari faaliyetine başlayan Yalçın Ağaoğlu 35 yılı aşan sürede farklı sektörlerde yatırımlar yapmış, 2015 yılında yatırımlarını Yalçın Ağaoğlu Holding bünyesinde toplamıştır. Kurucumuz Yalçın Ağaoğlu, kimya endüstrisi konusunda Türkiye’nin deneyimli sanayicileri (sektör temsilcileri) arasında yer almakta, yenilikçi yatırımları ile ülkemizi gururlandıracak ilklere imza atmaktadır. CORFIN markasıyla ürünlerini iç ve dış pazarda müşterilerine ulaştırmaktadır. Spesifik yağlama maddeleri ve gresler konusunda dünya standartlarında üretim yapan ilk ve tek Türk firmasıdır. Bakım ve koruma kimyasalları konusunda marka olmuş ürünleri bulunmaktadır. Ürünleri dünya standartlarında, ileri teknoloji ile üretilmiş, kaliteli ürünlerdir.

Müşteri iletişiminde prensibimiz; 

koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak, sektörün istek ve beklentilerini karşılayacak yüksek kalite standartlarında üretilen ürünlerimizi teknik satış uzmanları kanalıyla direk müşterilere ulaştırılmaktır. 

Kalite anlayışımız ve iş etiğimiz; 

  • Üçlü sorumluluk bilinciyle; çevre, insan hayatı ve doğal kaynaklara saygılı,
  • Yenilikçi, yüksek kalite standartlarında, endüstrinin ihtiyaçlarına göre çözüm üreten,
  • Başarı odaklı çalışma stratejisi ile katma değeri yüksek ürünler üreten bir şirket olmaktır.

Kurucumuz

Kurucumuz Sn. Yalçın AĞAOĞLU, Artvin – Hopa doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Konya ve Ankara’da üniversite eğitiminide Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nde sürdürmüştür.
1982 yılında ticaret hayatına giriş yapan kurucumuz Sn. Yalçın Ağaoğlu, Akoni Kimya San. ve Tic. A.Ş., ICL – International Corfin Laboratuvar Hizmetleri A.Ş., Yalçın Ağaoğlu Holding A.Ş.’lerinin başkanlığını yapmaya devam etmektedir.

Başarı odaklı çalışmayı hedefleyen kurucu başkanımız, ülkemizin birçok saygın sivil toplum örgütlerinin üyesidir.